Warszawa - Sprzedawca
(10440)

FitShop Polska to największa firma ze sprzętem do fitnessu domowego w Europie oraz jednocześnie jeden z najbardziej remonowanych sprzedawców wysyłkowych na świecie. FitShop Polska posiada sklep online z jedenastoma językami oraz 75 oddziały w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Belgii i Danii oraz oferuje ponad 7000 artykułów czołowych i innowacyjnych producentów, jaki i wysokojakościowe marki własne. Centrala firmy znajduje się w niemieckim mieście Szleswik. Grupa FitShop Polska liczy obecnie 570 pracowników i szybko się rozwija.

Job description:

Opis stanowiska

Posiadając wiedzę w zakresie fitnessu pomagasz naszym klientom w dobraniu odpowiedniego produktu oraz stworzeniu planu treningowego.

  • indywidualne, fachowe doradztwo stacjonarnie w oddziale oraz telefonicznie
  • sprzedaż urządzeń do fitnessu oraz artykułów sportowych
  • opracowywanie złożonych zamówień
  • wystawianie ofert
  • pomoc techniczna przy dostawie i montażu urządzeń do fitnessu

Requirements:

Wymagania

  • pasja do sportu i fitnessu
  • doświadczenie w sprzedaży
  • podstawowa znajomość planów treningowych
  • swoboda i pewność siebie w kontakcie z klientami
  • zadbany wygląd
  • biegła obsługa komputera i Internetu
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • urozmaicone zadania przynoszące wyzwania oraz rozwój personalny
  • długoterminowe perspektywy w rozwijającej się firmie
  • rozwój poprzez szkolenia, eventy, oferty sportowe i wiele innych!

Zachęciliśmy do nawiązania współpracy i zostania częścią naszego zaangażowanego i sympatycznego zespołu?

Zapraszamy więc do przesłania pełnowymiarowego podania (list motywacyjny, życiorys, świadectwa) przez portal online lub na adres E-mail jobs@sport-tiedje.com. Aby nie wydłużać zbędnie czasu aplikacji, prosimy o podanie oczekiwanych zarobków.

W przypadku dalszych pytań do procesu aplikacji zapraszamy do sprawdzenia naszego katalogu „często zadanwane pytania“ FAQ's. Poza tym można wysłać wiadomość E-mail na adres jobs@sport-tiedje.com.

Earliest entry datenatychmiast
ContactJansen, Bianca