Warszawa - Tłumacza oraz opiekuna klienta w języku polskim (m/k)
(10688)

Firma Sport-Tiedje jest największą na świecie specjalistyczną hurtownią urządzeń do ćwiczeń w domu i jednocześnie renomowanym na świecie wysyłkowym sklepem internetowym sprzętu fitness.  Sport-Tiedje mając w swojej ofercie ponad 7000 artykułów dostępnych za pośrednictwem sklepu internetowego obsługiwanego w jedenastu wersjach językowych oraz 77 oddziałów w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Belgii, Danii oraz w Polsce, jest wiodącym i najbardziej nowoczesnym producentem oraz ekskluzywną marką własną. Centralna siedziba firmy znajduje się w Szlezwik. Grupa Sport-Tiedje zatrudnia obecnie 600 pracowników i stale się rozwija.

Job description:

Zakres obowiązków:

  • Tłumaczenie tekstów dotyczących naszych produktów
  • Językowe redagowanie naszej strony internetowej
  • Zlecenia tłumaczeniowe (newsletter oraz inne teksty marketingowe)
  • Indywidualne oraz profesjonalne doradztwo naszym klientom obsługiwanym na miejscu, drogą elektroniczną oraz telefonicznie
  • Obsługa zleceń
  • Koordynowanie i nadzorowanie obsługi wysyłkowej naszych produktów
  • Kontaktowanie się z naszymi klientami oraz oddziałami

Requirements:

Profil kandydata:

  • Pracownik biurowy lub pokrewne wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobra ekspresja językowa
  • Duże zdolności interpersonalne oraz kreatywność organizacyjna
  • Solidne podejście do klienta
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz umiejętność posługiwania się Internetem

Oferujemy:

  • Pracę w zmotywowanym zespole
  • Sympatyczną atmosferę pracy w dynamicznym i międzynarodowym środowisku
  • Wymagającą i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • Długoterminową perspektywę pracy w stale rozwijającej się firmie
  • Doskonalenie się poprzez zajęcia warsztatowe, kursy językowe, regularne spotkania integracyjne zespołu, rekreację sportową oraz wiele innych!

Jako wiodący w Europie specjalista od urządzeń do domowego fitnessu, gwarantujemy możliwość stałego doskonalenia swojej wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w tym zakresie, co w rezultacie znajduje swoje odzwierciedlenie w sukcesie działalności firmy. Chcesz zaprezentować swoją osobę i stać się częścią naszego zaangażowanego i sympatycznego zespołu?

Czekamy na Ciebie! Dołącz do nas!

Czekamy na Twoją przekonującą aplikację (list motywacyjny, CV, świadectwa) za pośrednictwem naszego formularza na stronie internetowej (http://www.sport-tiedje.de/de/stellenangebote).

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące procesu rekrutacji, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na naszej stronie FAQ. Alternatywnie prosimy kontaktować się z Bianca Jansen (04621/4210-895) lub pisząc na nasz adres e-mail: jobs@sport-tiedje.com.

Earliest entry datenatychmiast
ContactJansen, Bianca